Grooveshark

Grooveshark

Słuchaj ulubionej muzyki legalnie i za darmo

Zalety

  • Prostota obsługi
  • Ogromna baza muzyki
  • Polscy wykonawcy
  • Możliwość stworzenia własnego profilu

Wady

  • Niektóre polskie znaki wyświetlają się z błędem
  • Połączenie z Last.fm możliwe tylko po wykupieniu konta VIP

Doskonały
9

Grooveshark to serwis pozwalający słuchać muzyki w Internecie. Możemy wybrać dokładnie to czego chcemy słuchać.

Grooveshark oferuje ogromną bibliotekę muzyczną, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Dostępne są zarówno przeboje ze szczytów list, jak i bardziej niszowe brzmienia. Miłośnicy polskiej muzyki będą zachwyceni, lista rodzimych wykonawców jest dość długa. Jedynym problemem jest błędne wyświetlanie niektórych polskich znaków w tytułach piosenek i nazwach wykonawców.

Interfejs Grooveshark jest bardzo przejrzysty i prosty w obsłudze. Jeśli nie odpowiada nam motyw kolorystyczny, możemy wybrać inny. Po zarejestrowaniu w serwisie i stworzeniu własnego profilu, ulubiona muzyka będzie mogła nam towarzyszyć niezależnie od miejsca w którym się znajdujemy. Zachowane zostaną playlisty, ulubione piosenki i inne ustawienia.

W Grooveshark możemy słuchać tych piosenek jakich chcemy, ale serwis może nam sugerować podobne utwory. Niestety połączenie się z profilem w Last.fm i "skroblowanie", czyli przesyłanie tytułów słuchanych utworów do Internetu, jest możliwe tylko po wykupieniu Grooveshark VIP. Korzystanie z serwisu z telefonu komórkowego lun za pośrednictwem aplikacji także wymaga wykupienia konta VIP.

Grooveshark to doskonały serwis dla miłośników muzyki. Jest wygodny i zawiera sporą bazę piosenek na każdą okazję.

Najczęściej pobierane Audio na web-apps

Więcej
Grooveshark

Wypróbuj

Grooveshark

Opinie użytkowników o Grooveshark

Sponsorowany×