Spotify

Spotify Bêta

Słuchaj swojej ulubionej muzki, zawsze i wszędzie

Zalety

  • Brak konieczności instalowania programu
  • Wielki wybór muzyki
  • Świetna jakość dźwięku

Wady

  • Brak dodatków

Doskonały
9

Spotify to serwis umożliwiający słuchanie ulubionej muzyki bez potrzeby kupowania płyt i piosenek. Pozwala wybierać utwory, które chcemy odtwarzać z ogromnej biblioteki online.

Wielka zaletą Spotify jest różnorodność i ogrom oferowanego materiału muzycznego. Co prawda w bibliotece brakuje kilku znanych artystów, ale na pewno każdy znajdzie coś odpowiadającego upodobaniom. Dostępne jest wyszukiwanie utworów za pomocą słowa kluczowego, a w wynikach znaleźć można zarówno popularne nowości, jak i polskich klasyków.

Tym co odróżnia Spotify od innych serwisów tego rodzaju jest możliwość stworzenia własnej listy odtwarzania. Pozwala to słuchać tych piosenek, które na prawdę chcemy i eliminuje konieczność skakania po utworach w poszukiwaniu tego upragnionego. Oczywiście dostępna jest opcja Radio, dzięki której Spotify sam proponuje utwory. Dodatkowo informacje o tym czego słuchamy można wykorzystać w serwisie Last.fm. Podobnymi funkcjami dysponuje serwis Deezer, lecz Spotify bije go na głowę wielkością biblioteki i dopracowaniem.

Pomimo, że Spotify nie posiada polskiej wersji językowej, obsługuje się go bardzo intuicyjnie. Począwszy od momentu instalacji, skończywszy na tworzeniu list odtwarzania. Interfejs Spotify przypomina ten znany z iTunes. Wersja Spotify online nie oferuje wielu dodatków, ale do słuchania muzyki wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości zainstalowania aplikacji Spotify, nadaje się znakomicie.

W Spotify dostępne są 3 opcje subskrypcji. Darmowa, w której co jakiś czas odtwarzane są reklamy, Nielimitowana, w której nie ma reklam, oraz Premium, w której możemy zapisywać muzykę na naszym urządzeniu, oraz otrzymujemy dostęp do aplikacji mobilnych. Taka różnorodność "planów taryfowych" pozwala każdemu wybrać najbardziej odpowiednią opcję.

Spotify to wygodny serwis dla tych miłośników muzyki, którzy chcą słuchać legalnej muzyki wszędzie tam gdzie są. Pozwala on cieszyć się ulubioną muzyką bez ograniczeń.

Spotify

Wypróbuj

Spotify Bêta

Opinie użytkowników o Spotify

Sponsorowany×